Akt, glamour boudoir

Překvapte svého partnera nádhernými, lehce erotickými fotkami. Fantazii při focení se meze nekladou a vše je na domluvě. Vytvoříme společně příjemnou atmosféru a nafotíme bohyni, která se skrývá v každé ženě.

Samotné focení aktů je jedním z nejintimnějších a nejvýraznějších způsobů uměleckého vyjádření. Každý snímek má schopnost zachytit nejen fyzickou podobu těla, ale i jeho emocionální a estetické kvality.

Jak probíhá focení

Jak probíhá focení +

Focení snímků je časově velmi náročné. Může trvat 3-4 hodiny. Každý nápad pro záběr konzultuji nejprve s modelkou. Žena by si s sebou měla donést nějaké sexy prádlo nebo šaty. Doporučuji si vzít i nějaký župan, který budete mít na sobě po dobu vizáže, aby se uvolnila kůže a zahladily otlaky od oblečení.

Líčení a účes doporučuji udělat až na místě za pomoci vizážistky Táni Bystroňové nebo své vizážistky, kterou si zajistíte. Služby vizážistky na místě jsou zahrnuty v ceně.

Cena dále zahrnuje 10 finálních záběrů a 10 retušovaných fotek (pokročilá retuš, odstranění jizviček, znamínek nebo vrásek či vybělení zubů apod.). Po domluvě mohu vyretušovat daších fotografie za 200 Kč/1ks. V ceně je 5 vytištěných fotografií o rozměrech 15*23 cm.

Cena: 7 800 Kč (záloha 1000 Kč - propadá v případě, že se zákaznice neodhlásí 24h před focením)

Cena bez vizáže a účesu: 6 500 Kč