Galerie rodinné focení

Rodina je největším pokladem, který máme, a já se s velkou radostí snažím zachytit ty nejcennější momenty, které můžete sdílet s těmi, na kterých vám nejvíce záleží. Ať už je to dětský smích, pohled plný lásky nebo jednoduchý dotek rukou, všechno má svou jedinečnou krásu.

Díky fotografii máte možnost tyto okamžiky uchovat navždy a prohlížet si je kdykoliv, když budete potřebovat připomenout, jak je váš život plný radosti a lásky.

Jak probíhá focení

Jak probíhá focení +

Focení rodinné fotografie nebo potrétu páru trvá většinou mezi 1-2 hodinami. Nepotřebujete k ní víc, než být barevně a stylově sladěni. Proto doporučuji přijít s více outfity. Na místě se domluvíme a popřípadě vybereme, co by na fotce vypadalo nejlépe. Jste-li zastánci jednoduché, klasické černobílé fotografie, vemte si něco černého a bílého. Méně je někdy více, takže volte jednodušší střihy bez více nášivek nebo potisků.

Cena zahrnuje 10 upravených fotografií pokročilou retuší (odstranění nedostaků v obličeji, vybělení zubů apod.). Dle zájmu klienta mohu vyretušovat další fotografie po 200 Kč/ks. V ceně je 5 vytištěných fotografií v rozměrech 15*23 cm.

Cena: 5 600 Kč

Rodinné minifocení je obdobou rodinného focení, ale je časově ohraničeno a cena zahrnuje jen 5 záběrů a pět upravených fotek v elektronické podobě. U tohoto malého focení není možnost přiobjednání fotek navíc.

Cena: 4 300 Kč