Focení dětí

Focení dětí a miminek je jedinečnou cestou zachytit okamžiky radosti, nevinnosti a spontánnosti. Každý snímek přináší s sebou neopakovatelné chvíle plné úsměvů, hříček a neuvěřitelného šarmu. Být svědkem jejich přirozeného projevu emocí a objevování světa je inspirativní a naplňuje mě radostí.

Focení může zahrnovat samotné miminka, děti, sourozence, rodinné portréty nebo zábavné aktivity s rodiči. Snažím se vytvořit prostředí, ve kterém se děti cítí svobodně a pohodlně, což umožňuje zachytit autentické a krásné momenty, které budou později vzácnými vzpomínkami pro celou rodinu.

Jak probíhá focení

Děti a teenageři | Jak probíhá focení +

Focení dětí a teenagerů
Focení dětí je upraveno dle věku dítěte. Pokud máte dítko ve věku do 3 let, počítejte s tím, že se focení může protáhnout i na 2 hodiny. Děti v tomto věku neposedí a mým úkolem je získat si jejich důvěru, aby pro ně bylo focení hrou a ne utrpením. Starší děti více spolupracují, takže focení zabere cca 1 hodinu. Není na škodu vzít menším dětem "úplatky" ve formě oblíbených dobrůtek.

Jak si dítě oblečete, je na Vás, ale nezapomeňte, že méně je někdy více a různé nápisy nebo výšivky nemusí na fotografii vypadat hezky. Oblečení volte spíše jednoduššího střihu i zpracování. Přijdete-li s malými modelkami, vezměte jim lesk na rty a těm větším řasenku, aby se cítily skutečně jako modelky a focení si užily.

Focení zahrnuje 10 upravených fotografií několika záběrů, 5 vytištěných fotografií o rozměrech 15*21 cm.

Cena: 4 900 Kč (Cena pro teenagery je navýšena na 5 800 Kč)

Miminka | Jak probíhá focení +

Focení miminek a novorozenců je někdy náročné na čas, proto si ho udělejte více. Během focení se totiž ti nejmenší musí cítit dobře, takže se počítá i s pauzami na kojení a přebalování, někdy i na uspání, což zabere dohromady i tři hodiny. Doporučuji si s sebou vzít věci potřebné pro miminko a také dostatek jídla, pokud nekojíte. Rekvizity a oblečky brát nemusíte, vše bude nachystáno. Rodiče, hlavně tatínci, by si s sebou měli donést jednoduché černé a bílé košile nebo trička. Pro focení novorozeňat je nezbytné, aby miminka byla focena maximálně do 9ti dnů od porodu, protože si stále udržují schoulenou pozici z dělohy a také se s nimi lépe manipuluje.

Focení zahrnuje minimálně 5 záběrů, kdy ho budeme aranžovat do různých pozic, 10 upravených fotografií a 5 vytištěných fotografií o rozměrech 15*21 cm. Po domluvě mohu vyretušovat a upravit více fotografií. Cena za fotku navíc v elektronické podobě je 200 Kč.

Cena: 5 600 Kč (focení dvojčátek 6800 Kč)

Nově rovněž nabízím focení novorozeňátek doma. Dojedu za Vámi se všemi potřebnými rekvizitami. Tuto službu nabízím především maminkám po těžkém porodu nebo rodičům, kteří by nemohli s miminkem z jiného důvodu dojet do ateliéru.

Cena: 7 500 Kč (dojezd do 10 km od Ostravy). Mimo lokalitu cena navýšena dle dohody.