Prezentace firmy

Prostřednictvím firemního focení mohu zachytit atmosféru vašeho pracovního prostředí a váš tým ve své nejlepší formě. Reklamní focení zdůrazní kvalitu a jedinečnost vašich produktů či služeb a přitáhne tak pozornost potencionálních zákazníků.


Jestliže hledáte způsob, jak nejlépe představit svou firmu a její hodnoty, moje firemní a reklamní focení vám to umožní. Každé focení je přizpůsobeno vašim specifickým potřebám a cílům, abych mohla vytvořit snímky, které skvěle reprezentují vaši značku.

Jak probíhá focení

Jak probíhá focení +

Firemní focení je určeno malým a středním firmám a podnikatelům, kteří chtějí sjednotit portréty svých zaměstnanců na webových stránkách nebo prezentovat portréty zaměstnanců v různých marketingových materiálech.

V případě, že si vyberete jeden z balíčků a chtěli byste zaměstnance nafotit přímo u Vás v sídle nebo provozovně společnosti, je nutné počítat s příplatkem za dojezd a dopravu fototechniky, což činí jednotně 1.000 Kč v rámci města Ostravy a okruhu do 10 km. V tomto poplatku je také započítána návštěva před samotným focením, která slouží pro osobní doladění focení a především zjištění firemního focení na místě - výběru konkrétního vhodného místa z hlediska světelných podmínek.

Balíčky jsou prioritně naceněny v elektronické podobě, ale nabízím rovněž možnost zajištění profesionálního tisku ve fotolabu.

Podnikatelé a firmy do 10 zaměstnanců - od 5 500 Kč
Menší balíček: 10 upravených fotografií v elektronické podobě na jednom typu barevného pozadí v ateliéru. Cena: 5 500 Kč.

Větší balíček: 20 upravených fotografií v elektronické podobě na dvou typech barevného pozadí (výběr černé, bílé, hnědé a šedé - výběr těcto pláten je možné jen v případě focení v ateliéru). Cena: 6 900 Kč.

Firmy 10-20 zaměstnanců - od 8 900 Kč
Menší balíček: 20 upravených fotografií v elektronické podobě na jednom typu barevného pozadí v ateliéru. Cena: 8 900 Kč.

Větší balíček: 40 upravených fotografií v elektronické podobě na dvou typech barevného pozadí (výběr černé, bílé, hnědé a šedé - výběr těcto pláten je možné jen v případě focení v ateliéru). Cena: 10 900 Kč.

Firmy 20-30 zaměstnanců - od 10 900 Kč
Menší balíček: 30 upravených fotografií v elektronické podobě na jednom typu barevného pozadí v ateliéru. Cena: 10 900 Kč.

Větší balíček: 50 upravených fotografií v elektronické podobě na dvou typech barevného pozadí (výběr černé, bílé, hnědé a šedé - výběr těcto pláten je možné jen v případě focení v ateliéru). Cena: 14 900 Kč.

Firmám nad 30 zaměstnanců je možné nacenit balíček individuálně dle poptávky.