Portrétová fotografie

Focení portrétů je uměním zachytit nejen fyzickou podobu osoby, ale také její osobnost, emoce a jedinečný charakter. Každý portrét má moc vyprávět příběh a zanechat trvalý dojem.

Při focení portrétů se zaměřuji na detaily, gesta a výrazy, které vyjadřují autenticitu a krásu každé osoby. Společně pracujeme na vytvoření snímků, které nejenom zachycují vnější podobu, ale také odhalují nitro každého jednotlivce.

Jak probíhá focení

Jak probíhá focení +

Nabídka portrétní fotografie je určena všem, kdo mají zájem o zajímavou osobní fotografii. Dle zájmu nabízím tématický portrét na přání nebo zachycení obličeje a dekoltu nebo celé postavy pro profesní účely exteriéru nebo ateliéru.

Profesní fotografie je základem každého dobrého životopisu nebo profesního profilu na sociálních sítích, jakou je například Linkedin. Potřebujete-li profilovou fotografii, která zachycuje Vaši osobnost nebo profesi tak, jak byste si ji přáli prezentovat Vašemu možnému zaměstnavateli, jste zde správně. Pokud stále nemáte dobrou a profesionální fotografii na webové stránky, kontaktujte mne co nejdříve. Nabízím focení na minimálně 2 pozadích, černém a bílém (v případě zájmu mohu ale pozadí barevně upravit) a služby vizážistky (nezahrnuto v ceně).

Focení trvá asi hodinu. Cena obsahuje 10 upravených, retušovaných fotografií a 5 vytištěných fotografií v rozměru 15*21 cm.

Cena 4 900 Kč