Seznamte se

Jmenuji se Petra Kubicová

Fotografie je mou největší vášní. Když držím fotoaparát v rukou, cítím se jako ve svém vlastním světě, kde každý snímek otevírá dveře do nového příběhu. Má cesta k fotografii nebyla přímá, byla to cesta plná objevů, učení a neustálého zdokonalování. S každým stiskem spouště se mi naskýtá příležitost zachytit neopakovatelné příběhy, emoce a momenty, které jsou stejně jedinečné jako lidé, jež stojí před mým objektivem.

Život je plný lidí, okamžiků a emocí, které si přejeme uchovat... a já je pro Vás přetvářím v trvalé vzpomínky.

Život je tvořen krásnými okamžiky... obyčejnými, mimořádnými i intimními. Já jsem tady, abych ty nejkouzelnější a nejupřímnější zachytila pomocí fotografie - ať už jde o neopakovatelné rodinné setkání, těhotenské nebo párové focení, nebo i lehce erotické intimní portréty.

Jsem tu pro vás jako fotografka, ale také u mě najdete povzbuzení a podporu. Vytvářím pohodové prostředí, kde se cítíte bezpečně, a také můžete být naprosto sami sebou. A právě díky tomuto dokážu zachytit ty nejupřímnější momenty v našich životech!

1 / 9
Ukázky z focení

Těhotenské focení

Těhotenství je jedinečné a magické období v životě ženy. Každý okamžik je plný očekávání, vzrušení a napětí, které předchází příchodu malého zázraku. Jako fotografka mohu být součástí tohoto speciálního období vašeho života a zaznamenat krásu vašeho těla a radost z očekávání.

Když si mě vyberete jako svou fotografku, předám vám nejen pečlivě zachycené okamžiky, ale i špetku mé vášně a zkušeností. Každý snímek pro mě představuje výzvu, abych dokázala zachytit vaši jedinečnost a emoce tak, jako ještě nikdo předtím. Společně vaše příběhy proměníme v nezapomenutelné poklady, které vás při pohledu zahřejí každý den.